מחפשים השתלת שיניים לילדים?

כאשר מבצעים התקנה של שתל בהתאמה אישית לילדים, חשוב לעשות זאת בגיל המתאים ורק לאחר שעצם הלסת סיימה את גדילתה. הטיפולים להתקנה של שתלים דנטליים מיועדים לגילאי נוער החל מגיל 15 לבנות והחל מגיל 17 לבנים. השתלים צריכים להיות מותקנים באופן מדוייק ולא להפריע להמשך הגדילה של הלסת בכדי למנוע מצב בו שיניים אחרות לא יכולות לצמוח באופן טבעי. אם מבצעים טיפולים מורכבים להשתלות שיניים אצל ילדים, יש לבצע זאת עם ציוד מקצועי ועם שתלים דנטליים לילדים מותאמים במדויק למבנה הלסת של הילד או הנער. במידה ונדרש לבצע טיפול להשתלת שיניים בגילאים מוקדמים מגילאי 15 או 17, יש לבצע מעקב אחר מצב הגדילה של הלסת אצל המטופל.

 

שתל בהתאמה אישית בישראל לנערים ונערות

תכנון מדוייק של תהליך הטיפול יבטיח למטופלים שלכם תוצאות מיטביות, כאשר הזמנה של שתל בהתאמה אישית בישראל מתבצע דרך חברות המפתחות ומייצרות שתלים. השתלים הדנטליים עשויים ברוב המקרים מטיטניום על פי דגם ממוחשב שהמרפאה שלכם מספקת לחברה היצרנית. שימוש בטכנולוגיה חדישה לצורך אבחון מצב הלסת והחניכיים של המטופל יאפשר לכם לספק מענה למגוון רחב של בעיות הקשורות לחוסר בשיניים אצל ילדים ונוער.

 

שתל בהתאמה אישית נתניה והסביבה

מרפאת השיניים שלכם ממוקמת בעיר נתניה? מחפשים חברה מקצועית לייצור שתלים דנטליים? שתל בהתאמה אישית נתניה והסביבה תוכלו להזמין כאן דרך האתר ולהתאים את השתל הדנטלי לצרכים הטיפוליים שלכם. הייצור מתבצע בארץ בשימוש חומרי הגלם הטובים ביותר, העומדים בתקן הישראלי המחמיר של ציוד ואביזרים בתחום הטיפולים הדנטליים.

 

הזמנה של שתל בהתאמה אישית לילדים

להזמנה של שתל בהתאמה אישית לילדים, צרו קשר עם חברת איי בי דנטל והצטרפו למאות מרפאות השיניים ברחבי ישראל המקבלות שירות ומוצרים מצוות החברה. חברת איי בי דנטל פועלת בתחום הפיתוח והייצור של מוצרים דנטליים כבר למעלה מ-18 שנה עם צוות מיומן ומנוסה היכול לייצר עבורכם את כל סוגי השתלים הדנטליים הקיימים היום. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וצוות החברה יספק לכם הצעת מחיר לייצור של שתלים דנטליים לילדים בהתאמה אישית.

דילוג לתוכן